CUMHURİYETİMİZİN 99. YILI KUTLU OLSUN...

Milletimizin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde başlattığı ve büyük fedakârlıklarla kazandığı eşsiz zafer neticesinde kurulan Cumhuriyetimizin 99. kuruluş yıldönümünü kutlamanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Sağlıkta, Bilim ve teknolojide, kültür, sanat ve sporda her geçen gün daha da ön plana çıkan, kalkınmışlık ve gelişmişlik göstergeleri sürekli yükselen; Büyük Atatürk’ün “En Büyük Eserim” dediği Türkiye Cumhuriyeti Devleti milletimizin azim ve kararlılığıyla sonsuza kadar yaşayacaktır.

Bizler; Cumhuriyetimizin 100. yılına doğru emin adımlarla ilerlerlerken kurtuluş mücadelemizin köklü hatırasını yaşatmak üzere,  cumhuriyetin getirdiği kazanımları durmadan ve yorulmadan geliştirecek ve en güçlü potansiyellerimizden biri olan genç nüfusumuzu en mükemmel şekilde yetiştirip, Cumhuriyetin değerlerine sonuna dek sahip çıkacağız.

 

Bu duygu ve düşüncelerle; canlarını bu vatan, millet ve devlet uğruna feda eden, sahip olduğumuz tüm değerleri bizlere armağan eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, Cumhuriyet Bayramını en içten duygularımla kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyoruz.

 

Ecz. Kadir Serkan TEKİN

Yönetim Kurulu Başkanı

32. Bölge Muğla Eczacı Odası Yönetim Kurulu Adına

CUMHURİYETİMİZİN 99. YILI KUTLU OLSUN...